• جستجو کنید!

  • دسته مورد نظر شما

  • شهر مورد نظر شما


تعمیرات انواع مبلمان راحتی و استیل در مشهد در محل کار و منزل شما

4 ماه پیش


ارسال شده توسط : کفشکنان

شهر : ,

دسته : دسته‌بندی نشده

قیمت : توافقی


خدمات ما :

خدمات ویژه ما جهت مشتریانی که از این سایت تماس میگیرند!!!!

۱- بازدید و کارشناسی و مشاوره حضوری در محل بصورت کاملا رایگان
۲- حمل و نقل رایگان ( جهت تعمیرات در کارگاه )
۳- یک سال تضمین خدمات انجام شده بدون قید و شرط

تیم تعمیرات مبلمان مبلکده مشهد ، بهترین مشاور و مجری شما در تعمیرات و بازسازی انواع مبل، تعویض پارچه و تغییر رنگ مبل، مقاوم سازی و تقویت رویه و زیره مبل، تعمیر انواع کاناپه، تعمیر، فروش و ساخت مبلمان راحتی، استیل، اداری، ریلکسیو پشت مبل، انجام رنگ کاری و همچنین رویه کوبی با مناسب ترین قیمت با کیفیت عالی و با هدف جلب رضایت شما مشتریان در خدمت شماست .
مبلمان خانه شما نیز پس از گذشت سال‌ها، نیازمند تعمیر و نوسازی خواهد بود !
چه استیل باشد و چه راحتی ، تحت شرایط ایده‌آل هم حتی اگر تولید و در بهترین و مناسب‌ترین فضا در خانه هم اگر قرار دهید ، زمانی فرسوده و از رنگ و لعاب می افتد و خانه شما را دلگیر میکند.
یا حتی با شرایط زندگی ساکنین منزل یا ایده های جدید در چیدمان ، آماده تغییر شکل‌ و ظاهر کامل یا جزئی می‌شود، در این موقع باید به فکر تعمیر مبلمان تان بیفتید .
حتما شما هم مثل بقیه ادم ها بعد از مدت کوتاهی از شکل و ظاهر و سبک مبلمان تان خسته شوید و میخواهید آن را باب میلتان بروز کنید اما چرا هزینه گزاف خرید یک مبلمان جدید را به خود تحمیل میکنید و مبل قدیمی تان را جلوی درب منزل رها کنید؟؟!!
شما میتوانید با هزینه بسیار کمتر از خرید یک دست مبلمان جدید با بازسازی مبلمان قدیمی خودتان و تغییر در نوع و رنگ پارچه و شکل ظاهری مبلمان خود ، با کمترین هزینه حس خرید یک مبلمان جدید و نو را تجربه کنید !
خیالتان راحت حتی خودتان هم بعد از بازسازی مبلتان توسط تیم ما متوجه نخواهید شد که همان مبلمان قدیمی و از مد افتاده خودتان هست ! چه برسد به مادر شوهر محترمتان
شماره تماس : ۰۹۱۵۶۱۴۷۱۴۴
ارتباط باما در تلگرام :
@Hoseinkafshkanan

09156147144