• جستجو کنید!

  • دسته مورد نظر شما

  • شهر مورد نظر شما


نرم افزار قرض الحسنه خانوادگی بایوتک

1 هفته پیش


ارسال شده توسط : مرتضی ابطحی

شهر : ,

دسته : خدمات

قیمت : تومان50000


بهترین و کاملترین نرم افزار قرض الحسنه خانوادگی متعلق به گروه نرم افزاری بایوتک میباشد که از سال ۹۰ تا کنون توانسته بیش از ۳۰۰۰ مشتری فعال راجذب نماید. این نرم افزار با دارا بودن محیط کاربری جذاب و ساده و امکانات بی نظیر و کامل خود توانسته است به تنهایی بخش اعظم بازار را در دست گرفته و در مدت زمان حیات خود رضایت ۱۰۰% مشتریان را حفظ نماید.نرم افزار حسابداری صندوق قرض الحسنه بایوتک با توجه به سیاست های مشتری محور گروه نرم افزاری بایوتک بصورت رایگان برای یک دوره ی کاری کامل قابل دانلود و تست میباشد و با توجه به سطح امکانات ، تکنولوژی تولید به روز و هزینه بسیار پایین خود توانسته است محبوبیت بسیار بالایی را کسب نماید. از جمله افتخارات نرم افزار قرض الحسنه خانوادگی بایوتک می توان به حضور در اخبار شبکه ی یک سیما ، روزنامه ایران و تعداد کثیری از سایت های اینترنتی اشاره نمود که بایک جستجوی ساده در گوگل صحت این گفتار مشخص می گردد.
آپدیت های دائمی و همیشگی و پشتیبانی بی نظیر و پاسخگو بصورت کاملا رایگان از جمله مواردی است که همواره بر تعداد کاربران این مجموعه نرم افزاری ارزشمند افزوده است.
از مزایای مهم نرم افزار قرض الحسنه بایوتک میتوان به ارسال پیامک ، قرعه کشی ، افتتاح حساب های متنوع ، محاسبه سود،دفترچه اقساط و محاسبه دیرکرد وام ها ، قرعه کشی و سیستم گزارشگیری دینامیکی اشاره کرد.

09132090030